Günlük Personel Temini

Günlük Personel Temini Çorlu

Günlük Personel Temin Hizmeti

Şirketinizin zaman kısıtlamalı işlerinde, dönemsel personel eksikliği durumlarında ya da planda olmayan zorunlu personel izinlerinde istihdam edilmek üzere kaliteli , eğitimli ve konusunda uzman personel temini Canlife Group tarafından itinayla yapılır. Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması, güvenlik soruşturması, işe giriş işlemleri, giydirilmesi ve bordrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca iş öncesi idari ve mesleki eğitim verilerek eleman işe hazır hale getirilir.

Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Canlife Group tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır bu nedenle personel seçimi esnasında uygulanan prosedür ve aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

  • Personel Bulunması: Müşterinin isteği ve kriterlerine uygun eleman bulunup müşteri onayı da alındıktan sonra personelin güvenlik soruşturması, tercübe puanlanması vb incelemeler Canlife Group tarafından yapılarak personel işe başlamaya hazır duruma getirilir.
  • Personel Giyimi: Müşterinin talebi olursa belirlenen giyim kuşam tipi konusunda personel belirlenerek bu ekipmanın temin edildiğinden emin olunur.
  • Personel Özlük Hakları: Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bunun temelinde kaliteli, işinin uzmanı ve eğitimli personele sahip olmak yatar. Bu bağlamda kalitenin sürdürülebilir olması için Canlife Group İnsan Kaynakları işveren / personel arasında bir köprü vazifesi görerek her iki tarafında haklarını korumayı amaçlar.

Yukarıda da saydığımız nedenlerden ötürü Günlük Personel Temini Canlife Group olarak en uygun şartlarda tarafımızca temin edilmektedir.

Can'dan Gelen Hizmet

İşe Alım Çözümleri

Canlife Group olarak; kurumsal müşterilerimiz ile kendi alanlarında tecrübeli, yetenekli adayları mükemmel eşleştirmeyle buluşturuyoruz. Müşteri ve adaylarımıza özel, odaklanmış seçme yerleştirme tekniklerini kullanarak nokta atışı çözümler sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

Canlife Group insan kaynakları kapsamında öncelikle iş analizi yaparak sorunu teşhis edip insan kaynakları organizasyonunu tasarlar ve sonra sorunları çözmek için sistem kurar ve öneriler verir.

Canlife Group

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm insan kaynakları sürecinin yönetimi, denetimi, değerlendirmesi ve temini için bize başvurun.

  • Profesyonel Danışmanlık
  • Uzman Ekip İle Çözüm Bulan
  • Kurumsal İşleyiş
  • Güvenilir Hizmet
  • Sağlam Referans
Günlük Personel Temini Çorlu