Site Yönetimi Hizmeti

Site Yönetimi Hizmeti Çorlu

Site Yönetimi Hizmeti

Canlife Group profesyonel apartman ve site yöneticiliği; kanunlar çerçevesinde kat malikleri genel kurulunca seçilmiş ve yetkilendirilmiş yönetim/denetim kurulları ile diyalog içinde ve yönetim kurullarının aldığı kararlar doğrultusunda kat maliklerinin taleplerini yerine getirerek sitede huzurlu bir yaşam sağlanması için idari ve mali hususları yöneten bir yandan da sitenin değerini artırmak için sunulan hizmetleri içermektedir.

Saha yöneticileri apartmanların ve sitelerin günlük işleyişi ile alakalı her işten sorumludur ve bir talep ya da şikâyet var ise konuyu takip edip sonuçlandırır. Ayrıca var ise apartman ve site çalışanlarının çalışma programlarını düzenler ve denetimini yapar. Saha müfettişi ise kendisine verilen kontrol listesi doğrultusunda teftiş yapar ve operasyon müdürüne rapor sunar. Bu rapor doğrultusunda yapılacak işler proje takibe girer ve saha yöneticisine eksiklikler hakkında bilgi verilir. Konu çözüme ulaşana kadar takibi yapılır.

Tam zamanlı profesyonel yönetim hizmetinde Canlife Group mali sorumlulukları da kendi üzerine alır. Kat malikleri genel kurulunca seçilmiş yönetim kurulunun onayı ile hareket ederek bütün banka ve ödeme yetkilerini kendisinde toplar ve yönetim dönemi sonunda yönetim kurulu ile mali ibraya çıkar.

Yukarıda anlatılan ve aşağıda detayları verilen Canlife Group hizmetlerinin nihai amacı sitede mutlu ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlamak ve siteye katma değerleriyle birlikte cazibe katmaktır. Bu yöntemle hizmet verilen siteye olan talebin artması ve bunun değer artışı olarak hayata geçmesi hedeflenir.

Canlife Group deneyimli danışmanlık ekibimizin doğru kararları almanızda ve bu kararları uygulama aşamalarında size yardımcı olabilmek için çalışmaktadır.

Can'dan Gelen Hizmet

İşe Alım Çözümleri

Canlife Group olarak; kurumsal müşterilerimiz ile kendi alanlarında tecrübeli, yetenekli adayları mükemmel eşleştirmeyle buluşturuyoruz. Müşteri ve adaylarımıza özel, odaklanmış seçme yerleştirme tekniklerini kullanarak nokta atışı çözümler sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

Canlife Group insan kaynakları kapsamında öncelikle iş analizi yaparak sorunu teşhis edip insan kaynakları organizasyonunu tasarlar ve sonra sorunları çözmek için sistem kurar ve öneriler verir.

Canlife Group

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm insan kaynakları sürecinin yönetimi, denetimi, değerlendirmesi ve temini için bize başvurun.

  • Profesyonel Danışmanlık
  • Uzman Ekip İle Çözüm Bulan
  • Kurumsal İşleyiş
  • Güvenilir Hizmet
  • Sağlam Referans
Site Yönetimi Hizmeti Çorlu