Personel Temini

Personel Temini Çorlu

Personel Temin Hizmeti

Kiralık personel almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, Canlife Group geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir.

Firmalara ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, Ofis, Ev, İnşaat alanı, Şantiye ve her türlü ihtiyacın oluştuğu pozisyonlara uygun, İnşaat İşçisi, Usta, Düz İşçi, Resepsiyon, sekreter, ofis boy, çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, zarflama gibi birçok alanda personel temin edilmektedir. Çalışacak personelin tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır.

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bordrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Canlife Group tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Can'dan Gelen Hizmet

İşe Alım Çözümleri

Canlife Group olarak; kurumsal müşterilerimiz ile kendi alanlarında tecrübeli, yetenekli adayları mükemmel eşleştirmeyle buluşturuyoruz. Müşteri ve adaylarımıza özel, odaklanmış seçme yerleştirme tekniklerini kullanarak nokta atışı çözümler sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

Canlife Group insan kaynakları kapsamında öncelikle iş analizi yaparak sorunu teşhis edip insan kaynakları organizasyonunu tasarlar ve sonra sorunları çözmek için sistem kurar ve öneriler verir.

Canlife Group

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm insan kaynakları sürecinin yönetimi, denetimi, değerlendirmesi ve temini için bize başvurun.

  • Profesyonel Danışmanlık
  • Uzman Ekip İle Çözüm Bulan
  • Kurumsal İşleyiş
  • Güvenilir Hizmet
  • Sağlam Referans
Personel Temini Çorlu