Vasıfsız Personel Hizmeti

Vasıfsız Personel Hizmeti Çorlu

Vasıfsız Personel Hizmeti

Vasıfsız personel çalıştırma hizmet işleri alanında Canlife Group, ihtiyacınız olan her türlü elemanı sizin için en doğru ve uygun şekilde temin etme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Firmanızın ihtiyaç duyulan birimlerinde çalıştırılmak üzere günlük (yevmiyeci), kısa süreli yada daimi eleman temini, takibi ve bu elemanların bordrolama hizmetlerini vermekteyiz. Talep etmeniz halinde çalışanların servis, iş kıyafeti ve iş güvenliği ekipmanları tarafımızca sağlanabilmektedir.

Can'dan Gelen Hizmet

İşe Alım Çözümleri

Canlife Group olarak; kurumsal müşterilerimiz ile kendi alanlarında tecrübeli, yetenekli adayları mükemmel eşleştirmeyle buluşturuyoruz. Müşteri ve adaylarımıza özel, odaklanmış seçme yerleştirme tekniklerini kullanarak nokta atışı çözümler sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

Canlife Group insan kaynakları kapsamında öncelikle iş analizi yaparak sorunu teşhis edip insan kaynakları organizasyonunu tasarlar ve sonra sorunları çözmek için sistem kurar ve öneriler verir.

Canlife Group

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm insan kaynakları sürecinin yönetimi, denetimi, değerlendirmesi ve temini için bize başvurun.

  • Profesyonel Danışmanlık
  • Uzman Ekip İle Çözüm Bulan
  • Kurumsal İşleyiş
  • Güvenilir Hizmet
  • Sağlam Referans
Vasıfsız Personel Hizmeti Çorlu